Hafızamdan Çıkmayan Anılar: Jason Derulo

Az önce Tv’de Jason Derulo kişisi ile karşılaştım. Görünce tüylerim diken diken oldu çünkü kendisi ile çok seviyesiz şekilde tanıştım. 4 sene öncesi, üniversite sınavına hazırlandığım zamanlardı. Bir gün dershaneye gitmeden önce nasıl olduysa telefonum bozulmuştu. Niye olduğunu hatırlamıyorum ama o gün de telefona ihtiyacım vardı. Küçük teyzem de bizdeydi, kullanayım diye bana kendi telefonunu verdi. Ben de hemen telefonu aldım ve çıktım evden. Yaklaşık 20-30 dk sonra otobüsten inip dershaneye doğru yürüyordum. Otobüsten inip esnaf dükkanlarının önünden yürümeye başladığım andan itibaren o zamanlarda yabancı pop müzikleri arasında popüler olan bir müzik çalıyordu. Yaz ayında olduğumuz için dükkanlarının önüne tabure atıp oturan esnaf amcalarının gözleri, yürüdükçe üzerimden ayrılıyordu ama nedense müzik sesi uzaklaşmıyordu. (Uzaklaşmayan müzik sesi için tık)

Sonra yüzümde belirdiğine emin olduğum şok ifadesiyle  birlikte “bu müzik sesi benden geliyor olamaz değil mi” diyerek korkuyla elimi çantama attım ve evet bu müzik benden geliyordu. Teyzemin telefon zil sesi Jason Derulo-Breathing ve diğer teyzem, teyzemi arıyordu. Hızlıca insanların bakışlarındaki anlamı çözüp, şaşkın ifademi üstümden atmaya çalışıp telefona cevap verdim.

Rezalet çok uzun sürmedi belki ama o zamanlar bu durum beni sinirlendirmişti. Kendimi “yolda yürürken elindeki telefondan son ses R&B müzik açan apaçi gibi” hissetmiştim. Tüm yaz boyunca kardeşlerim evde Jason Derulo-Breathing dinleyerek dalga geçtiler.

Sonuç: Artık başka birinin telefonunu aldığımda ilk önce sessizde mi diye kontrol ediyorum.

0
(Visited 59 times, 1 visits today)

2 Comments

  1. Ender Kaya Haziran 28, 2015 at 2:06 am

    Ahahahahahahahhah kardeşlerin <3
    Benzer bir hikaye olarak; otobüs durağında beklerken son ses Gülşen çalması… :')

    Reply

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir