Catrice Ultimate Stay Ruj

 

Şu yazı aldıklarımı kullan kullan bitiremediğim bir alışveriş yazısı oldu. Yine oradan bir ürünü çok sevip yazmak istedim. Konumuz Catrice markasına ait Ultimate Stay serisinden  Floral Coral isimli ruju, numarası da 060.

İlk olarak dıştan başlayayım. Sahip olduğum rujlar arasında en kaliteli ve şık duran ambalaja sahip. MAC ile kıyaslayacak olursam ikisi aynı sırada bana kalırsa.

catrice stay ultimate lipstick catrice stay ultimate lipstick

Benim hiç satin yapılı rujlarla geçmişim olmadı. Fakat okuduklarımdan anladığım kadarıyla bu ruj satin yapıda. Çünkü mat duruşlu ama mat rujlar gibi kurutmuyor ve parlak bir ruj da değil. Sürümü çok kolay, rengini net veriyor, baya pigmentli bir ruj. Pembe rujlar benim dudağımda hiç pembe gibi durmazken, bu ruj görünen rengi bire bir sağlıyor.  Ayrıca kalıcılığına hayran kalmış durumdayım. Rujun bendeki duruşunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Pespembe durmamak için pıt pıt yaparak sürmüştüm.

Rujun sadece ismi 1 cümle yer tutarken ruju anlatmak çok uzun sürmedi fark ettiyseniz. Çünkü her yönüyle çok beğendim, memnun kalmadığım hiç bir özelliği yok. Gözü kapalı tavsiyemdir.

1
(Visited 118 times, 1 visits today)

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir